Koncerta Programma


Pērkonvīri

12.00 · Cēsu pils dārzā

Pērkonvīros apvienojušies talantīgi perkusionisti, kuri izmanto visdažādākos instrumentus un citus rīkus, lai caur ritmiskām skaņām apvienojumā ar vēl citiem, melodiskiem instrumentiem, izstāstītu savu īpašo stāstu.

Vairāk informācijas

Tarkšķi

13.00 · Cēsu pils dārzā

Bērnu un jauniešu grupa no Iecavas Zemgalē, kura jau desmit gadus dzied un spēlē jautras latviešu tautas dziesmas un rotaļas bērniem par dzīvi laukos, dažādiem dzīvniekiem un gadskārtām.

Vairāk informācijas

Miglas Asni

14.00 · Cēsu pils dārzā

Post-folk / folkmūzikas grupa, kurā apvienojušies mūziķi no dažadām zināmām, gan mazāk pazīstamām muzikālām apvienībām. Bass, čells, vijole, kokle, bungas un skanīgas meiteņu un puišu balsis – world music jeb latviešupostfolklora. Šī kolektīva izpildījumā tautas mūzikai tiek piešķirts šodienas skanējums, lai uzrunātu klausītājus un izpaustu sevi atbilstoši aktuālajai situācijai sabiedrībā.

Vairāk informācijas

Vētras Saites

15.30 · Cēsu pils dārzā

Vētras Saites spēlē instrumentālus skaņdarbus, izmantojot vokāla elementus. Latvītes Podiņas īpašais instruments – elektriskā kokle kopā ar Ģirta Pavēņa ģitāru veido grupas fotoambiento kamermūzikas noskaņu.

Vairāk informācijas

SulA

17.00 · Cēsu pils dārzā

Postfolkloras grupa, kurā apvienojušies Rīgā studējoši jaunieši. Reiz satiekoties folkklubā ALA viņi nolēma kopīgi muzicēt, ļaujot katram izpaust savus īpašos talantus.

“sulA ari ira Alus” – tāda ir arī mūsu mūzika – no abām pusēm lasāma

Vairāk informācijas

Otava Yo

21.00 · Cēsu pils estrādē

Muzikantu apvienība no Sanktpēterburgas Krievijā, kuru draudzības un radniecības saites saista ar Latviju. Grupai raksturīga prieka un humora pilna pieeja savam krievu un arī padomju laiku muzikālajam mantojumam. Pārsvarā grupa spēlē un dzied tradicionālas krievu dziesmas, bet ļaujas iedvesmai arī no kaimiņvalstu muzikālām ietekmēm.

Ieeja 1 Ls

Vairāk informācijas

Piedalās


Vienlaicīgi pils dārzā radoši rosīsies amatnieki un mākslinieki

Ieeja brīva